Piknik malarski to impreza rozwijająca aktywizację twórczą dzieci i młodzieży w zakresie malarstwa tj.: wykonywanie prac plastycznych w plenerze, rozwijanie umiejętności poszukiwania inspiracji w istniejących obiektach architektonicznych, sztuki stosowanej.

UWAGA!!! ZMIANA TERMINU!!!
Serdecznie zapraszamy na finisaż i wręczenie nagród
25 października 2022r. o godzinie 1200
Za zmianę terminu przepraszamy!!!

XVII Piknik Malarski Sielskie Klimaty

w tym roku spotykamy się piknikowo w chorzowskim Skansenie 6 października 2022 o godzinie 1100.

Tegoroczna edycja zostanie wzbogacona o temat INSPIRACJE MALARSTWEM JÓZEFA PANKIEWICZA W 75 rocznice katowickiej szkoły plastycznej chcielibyśmy zainteresować uczestników malarstwem patrona szkoły. W kręgu jego zainteresowań był między innymi impresjonizm. Jego obraz ,,Wóz z sianem" czy ,,Pejzaż z krzewami" to swoiste „motto” tegorocznej edycji.

Miejsce: Muzeum "Górnośląski Park Etnograficzny w Chorzowie" - Skansen w Chorzowie.

WARUNKI: Do udziału zapraszamy dzieci i młodzież, studentów i osoby dorosłe, jak również całe rodziny. Swój udział zgłaszamy online: na naszej stronie w menu "dodaj zgłoszenie" (dostępne tylko w wyznaczonym czasie) opłata za udział: 12 zł płatne przy wejściu do SKANSENU

Termin pikniku - 6 października 2022 g.1100

Zgłoszenie jest równoznaczne z przyjęciem regulaminu pikniku. Informacji udziela: mgr Joanna Barnaś-Wójcik 600 930 228, tel./fax 32 / 254-24-22 e-mail: sielskie@plastyk.katowice.pl

Organizatorzy:

Chorzowskie Centrum Kultury,
Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych w Katowicach,
Muzeum “Górnośląski Park Etnograficzny w Chorzowie”Nie pamiętasz hasła? To nie jest problem. Wpisz poniżej swój adres poczty elektronicznej podany podczas rejestracji i wybierz przycisk „Wyślij”. Otrzymasz specjalny kod umożliwiający zalogowanie się i dokonanie zmiany hasła.
Sprawdź za kilka chwil swoją skrzynkę pocztową. Gdy otrzymasz wiadomość z kodem weryfikującym, skopiuj go i podaj podczas logowania, a następnie dokonaj zmiany hasła.